O wykonawcach

 • Kuba Badach

  Mój ulubiony wykonawca, jeden z największych talentów wokalnych w naszym kraju. Występuje od 12 roku życia. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach. Członek zespołów: Poluzjanci, Globetrotters. Wystąpił w niezliczonej ilości projektów muzycznych, współpracując m. in. z Kayah, Anią Szarmach, Dorot Miśkiewicz czy Robertem Jansonem. Jednym z jego najpiękniejszych albumów jest „Obecny, Tribute to Andrzej Zaucha”. Osobiście jestem zauroczony jego piosenkami „gwiazdkowymi”, pochodzącymi z akcji „Święta, święta” i ciągle czekam na jego solową płytę. A za „Tak jak śnieg” kłaniam się nisko.

  kubabadach.pl

 • Piotr Dymała

  Przesympatyczny, młody człowiek z Ostrowa, którego wypatrzyłem w programie „Fabryka Gwiazd” Polsatu. Ma ciepły i głęboki głos który czyni go charakterystycznym w szerokiej gamie utworów, począwszy od rocka, przez pop i soul. Zbiera materiał na swoją pierwszą płytę, której będę wypatrywał z niecierpliwością.

  facebook.com/Piotr-Dymała

 • Lena Piękniewska

  Absolwentka ASP, laureatka wielu festiwali i przeglądów piosenki, w tym Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". Otrzymała prestiżowe stypendium im. Marka Grechuty. Pisze teksty, tworzy recitale autorskie. Nagrała debiutancką płytę - WYSPA. Jej wersja piosenki „Odchodząc” Grzegorza Ciechowskiego trafiła na listę przebojów „Trójki” na wiele tygodni, wywołując za każdym razem dreszcze u słuchającego. Śpiewa pięknie, hipnotyzująco, zawsze wybierając piosenki które są głęboko „o czymś”.

  lenapiekniewska.pl

 • Grzegorz Kopala

  Występował w zespole Żuki Rock and Roll band, był podporą grupy Just 5, z którą nagrał płytę mającą status multiplatynowej. Gra na gitarze, śpiewa, komponuje, aranżuje i zajmuje się produkcją. Był jednym z autorów płyty wydanej dla Ojca Świętego. Wystąpił na solowym albumie „I Worship” Sala Solo. Zaśpiewali tam wspólnie znaną kompozycję „San Damiano”. Ostatnio został zaproszony do wspólnego grania i śpiewania na najnowszej płycie zespołu „Superduo”, zatytułowanej „Gitarolo”.

 • Michalina Brudnowska

  Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu - Wydział Lalkarski. Po ukończeniu studiów była aktorką Teatru Muzycznego w Poznaniu. W 2007 roku wygrała odcinek „Szansy na Sukces” z gościnnym udziałem Hanny Banaszak. Jako wokalistka poznańskiego zespołu Good Staff, zdobyła III miejsce na Festiwalu Twórczości Korowód 2010 w Krakowie organizowanym przez Fundację Anny Treter, Piosenkarnia. Młoda, filigranowa, zaskakuje głębokim, mocnym głosem, za moment przeistaczając się w delikatną dziewczynkę.

  michalinabrudnowska.com

 • Julia Rosińska

  Prywatnie – żona Grzesia Kopali, wokalistka poznańska znana m.in. z projektów "Teatr Piosenny", Wielbienie czyli "Bogu Jedynemu Chwała", wraz z mężem wydała płytę "Pro Live". Chętnie użyczająca głosu w wielu produkcjach muzycznych, ostatnio na najnowszej płycie Katarzyny Skrzyneckiej "Fortea", czy solowa płyta Sala Solo "I worship".

  juliaigrzegorz.pl

 • Nick Sinckler

  Amerykański wokalista, w Polsce od 2007 roku. W Stanach Zjednoczonych współpracował między innymi ze słynnym „Cirque du Soleil”. Po przybyciu do Polski występował z Natalią Kukulską, Jazz Band Karimski Club i stworzył swój własny zespół „Overnight”. Również jego dojrzałem w „Fabryce Gwiazd”. Ujmuje świeżością i niespotykana ilością pozytywnej energii. Jego płyta pod roboczym tytułem „Two worlds” będzie podwójnym albumem zawierającym muzykę R&B, soul i dance. Planowana jest jeszcze w tym roku. Słyszałem parę fragmentów i jestem przekonany, że warto poczekać.

  facebook.com/nick.sinckler